Hakkımızda

Tebrikler! Zorlu bir sınav maratonunun ardından nihayet üniversiteyi kazandınız. Ancak "Nerede kalacagım?" sorusunun kayıt işlemlerini yaptırırken bile sizi rahat bırakmadığını düşünüyoruz. Karamsarlığa kapılmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Prenses'i gördükten sonra endişelerinizin ne kadar gereksiz oldugunu fark edeceğinize eminiz!

En kısa zamanda Prenses’e bekliyoruz. Sınırlı kontenjanlarımızdan yerinizi ayırttın...

Bir öğrencinin yükseköğrenimi sırasında ikameti için iki seçenegi vardır; Kiralık ev ve tabiki de Prenses Kız Öğrenci Yurdu. Geyve'de kız öğrenci yurdu denince akla gelen ilk isim Prenses Kız Öğrenci Yurdu'dur. Diğer seçeneklerde bulunmayan hizmet ve konfor Prenses’te fazlasıyla mevcuttur. Prenses Kız Ögrenci Yurdu, eğitimde yüksek standartları hedefleyen ahlaklı ve erdemli bir üniversite neslinin yetişmesini misyon edinmiş anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeliyle siz değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmayı kurum politikası olarak benimsemiştir.

İşletmemizin en önemli prensibi öğrencilerin sağlığı, güvenliği ve ailelerin kızlarını bize emanet ettiklerinde duydukları huzur ve güvendir. Öğrencilerimizle birlikte aynı heyecanları coşkuları sevinç ve üzüntülerini yaşamak ve paylaşmak bizim için bir yaşam biçimidir.

Eğitim süresince sakinlik içinde olmanın yanı sıra doğal güzelliklerin tadını çıkarmayı sizi dinlenmeye davet eden konforlu yurdumuzda şehir gürültüsünden ve koşusturmasından uzakta  rahatlatıcı ve samimi bir aile ortamında titizlikle dizayn edilmiş odalarınızda rahatlığı, kaliteyi, huzuru hissedeceksiniz...

Kızlarımızın ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve kız yurdu denildiğinde ilk akla gelen ilk tercih edilen ve çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz tek adres... 

 
 
Pro WEB